Mobilní kompresor Atlas Copco XAS 88 Kd

XAS 88 Kd je mobilní kompresor s váhou pod 750 kg a pracovním výkonem 5 m³/min a 7 bar. Tento nesouměr váhy a výkonu je výsledkem zcela nových kompresorů řady 8, kterou charakterizuje maximální výkon, nízká váha, spotřeba a náklady na vlastnictví!

Poptat zápůjčku

Veškeré námi nabízené kompresory jsou na silničním podvozku s připojením na ISO kouli Kompresory jsou pravidelně servisované, plně funkční. Kompresory Atlas Copco zaručují bezproblémový chod Vaší stavby a nízké náklady.

Porovnání cen a parametrů
Typ motoruKUBOTADEUTZKUBOTA
Množství vzduchum3/min2,63,04,55,0
Pracovní přetlakbar7,0
Hmotnostkg680840750
Spotřeba paliva - plný výkonkg/hod4,745,26,56,4
Spotřeba paliva - volnoběhkg/hod2,02,45,22,6
Půjčit
Půjčit
Půjčit
Půjčit
Cena bez DPH [Kč / den]950 Kč1 340 Kč1 550 Kč1 650 Kč
Cena s DPH [Kč / den]1 150 Kč1 622 Kč1 876 Kč1 997 Kč
Kauce20 000 Kč20 000 Kč20 000 Kč20 000 Kč
Příslušenství
DruhTyp / SpecifikaceCena [Kč / den]Kauce
(Kč)
bez DPHs DPH
Sbíjecí kladivaSK 9, SK 13* 280 Kč* 339 Kč5 000 Kč
Vrtací kladivaBH 5, VK 15, VK 22* 560 Kč* 678 Kč10 000 Kč
Bourací kladivaTEX 19, BK 25-A* 420 Kč* 509 Kč10 000 Kč
Sekací kladivaSEK 5-1 CA* 260 Kč* 315 Kč4 000 Kč
ŠkrabkyPS 4-1* 260 Kč* 315 Kč4 000 Kč
Nástroje pro sekací kladivooškrt/dláto105 Kč128 Kč-
* v případě zapůjčení společně s kompresorem účtujeme poloviční sazbu, u sbíjecích kladiv 100,- Kč

Pokud máte speciální požadavek na půjčovnu nářadí v Hradčanech u Tišnova, pak nás kontaktujte ideálně telefonicky. Doporučíme vám, poradíme. Vyřešíme s vámi specifické požadavky – odborní pracovníci půjčovny se vám budou rádi věnovat.

Naši půjčovnu stavebního nářadí a zahradní techniky využívají i zákazníci z Brna a blízkého okolí.

Mobilní kompresor Atlas Copco XAS 88 Kd

Nejčastější dotazy

Jaká je historie půjčovny nářadí?

Půjčovna nářadí funguje od roku 1991 a najdete ji v obci Hradčany u Tišnova. Mimo půjčovnu nářadí poskytuje naše firma také prodej nářadí a stavební mechanizace, včetně záručního a pozáručního servisu. Jak je patrné z popisu výše, motáme se kolem všeho, co souvisí se stroji a nářadím, a to i specifičtějšího zaměření. I proto dokážeme splnit většinu požadavků našich zákazníků, i když jsou často velmi náročné. Půjčovna nářadí poskytuje firmám, řemeslníkům i zájemcům z řad široké veřejnosti profesionální nářadí za výhodné ceny, hlavně v případě dlouhodobé smluvní spolupráce. V naší půjčovně nářadí najdete primárně tyto značky strojů a nářadí: Permon, Atlas Copco, Husqvarna, Makita, Huddy Diamonds NTC, a zahradní techniky Dolmar. Kvalita a funkčnost zapůjčeného nářadí je garantována pracovníky našeho servisního oddělení.

Jaký sortiment lze zapůjčit?

Jakožto distributoři nářadí několika vyhlášených značek máme docela široké zázemí pro řešení vašich požadavků na pronájem nářadí a strojů. Naše půjčovna nářadí řeší primárně zápůjčku nářadí Permon, Atlas Copco, Husqvarna, Makita, Huddy Diamonds NTC, Dolmar. V naší nabídce najdete opravdu vše, od běžného ručního aku nářadí, až po specifičtější kompresorové stroje a centrály. Naši půjčovnu nářadí vyhledávají firmy převážně díky možnosti zapůjčit si hydraulické a pneumatické nářadí, stroje na zpracování kamene.

Jaké jsou podmínky zápůjčky?

Jako v každé běžné půjčovně nářadí, tak i u nás je vyžadován u nesmluvních zájemců o výpůjčku nářadí občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (pas, řidičák apod.), výpis z obchodního či živnostenského rejstříku. U smluvních zákazníků je vše jednodušší, ověření a podmínky zápůjčky řeší smlouva sjednaná s naší půjčovnou. Nesmluvní klienti vždy platí kauci za výpůjčku dle hodnoty zapůjčeného stroje/nářadí.

V jaké lokalitě půjčovna nářadí působí?

Půjčovna nářadí je určena pro libovolné klienty, kteří nemají problém si nářadí vyzvednout na adrese naší provozovny: Hradčany 262, 666 03 Tišnov. U specifičtějších strojů, které také půjčujeme, a pro které je naše půjčovna nářadí vyhledávaná, dochází i k tomu, že zájemci přijíždějí ze širokého okolí a vzdálenějších destinací. Půjčovnu nářadí můžete navštívit v těchto provozních časech:

Pondělí

7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

Úterý

7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

Středa

7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

Čtvrtek

7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

Pátek

7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

 O případných speciálních otvíracích časech např. v rámci svátků, se prosím informujte na našem webu v sekci novinky, nebo nám zavolejte.

Proč půjčit zrovna u nás?

Jsme autorizovaný prodejce nářadí a malé mechanizace vč. bohatého příslušenství pro stavebnictví, slévárenství, lomy apod. Zkušenosti v zajištění potřebné mechanizace a nářadí máme již od roku 1991, proto jsme plně kompetentní mimo jiné k poskytování služeb půjčovny nářadí. Vždy vám odborně pomůžeme s výběrem vhodného nářadí. Samozřejmostí je odborné uvedení do provozu a zaškolení obsluhy specifičtějších strojů. Zároveň jsme i autorizovaným servisem veškeré námi distribuované mechanizace a nářadí (Atlas Copco, Makita, Dolmar, Fiskars, Permon, Husqvarna, NTC aj.). Máme široký výběr veškeré techniky a nářadí od výše uvedených značek, které si u nás můžete zapůjčit. Umíme vyřešit i specifičtější požadavky na konkrétní stroje.

Platí se kauce v případě půjčení nářadí?

Ano, jako v každé standardní půjčovně nářadí, tak i u nás funguje proces zápůjčky nářadí na základě kauce. Kauce odpovídá poměrově hodnotě zapůjčeného zařízení. U našich dlouhodobých stálých zákazníků, resp. firem, které mají s námi uzavřenou smlouvu na služby půjčovny, nepožadujeme zajištění formou kauce.

Je možno zapůjčit nářadí dlouhodobě?

Ano, opět platí, že naši smluvní zákazníci, čerpají i tuto výhodu, tj. mají možnost za výhodných podmínek zapůjčit libovolné nářadí, za nějž by při běžně účtovaném denním pronájmu platili mnohem více. V tomto případě mluvíme o dlouhodobých pronájmech. Běžné pronájmy na více jak týden, jsme ochotni řešit individuálně, přičemž poskytujeme zvýhodněné půjčovné na víkend. Naše půjčovna nářadí se vždy snaží vyjít maximálně vstříc. Cílem je pro nás budování dlouhodobější spolupráce s řemeslníky a firmami.

Jaké jsou výhody pro stálé zákazníky?

Ano, jak již bylo uvedeno výše, smluvní zákazníci nemusí platit kauci v půjčovně nářadí, taktéž mohou čerpat z výhodných cen dlouhodobého pronájmu, mají přednostní právo na zapůjčení konkrétního stroje v případě, že v daný termín není možno řešit zápůjčku stejného či podobného stroje pro více zájemců.

Na jak dlouho mohu půjčit nářadí v půjčovně Hradčanech u Tišnova?

Nářadí se půjčuje dle potřeb zákazníka. Domluvit lze operativní zápůjčky nářadí na čtvrt či půl den. Nejběžnější jsou denní zápůjčky nářadí. S firmami, živnostníky i fyzickými osobami lze dohodnout dlouhodobé zapůjčení v řádu týdnů i měsíců. Při dlouhodobých zápůjčkách nářadí je cena pronájmu kalkulována individuálně.

Můžu rezervovat zápůjčku nářadí předem?

Je vhodné nářadí v půjčovně společnosti Kámen Brno rezervovat předem a doporučujeme tento postup. Využít můžete kontaktní formulář na webu nebo rezervaci provést telefonicky, případně se domluvit i osobně na pobočce v Hradčanech u Tišnova. Pokud nemáte rezervaci, snažíme se vyhovět vašim požadavkům na místě, je však možné, že dané nářadí nebude zrovna volné. Proto jak zmiňujeme v úvodu, je vhodné si potřebné nářadí předem rezervovat formou dotazu na naši půjčovnu.

Jak probíhá vracení půjčeného nářadí?

Nářadí si prvně přebírá servisní technik půjčovny nářadí Kámen Brno, který zkontroluje stav a funkčnost nářadí. Pokud je nářadí odevzdáno bez vad a v pořádku, tak poté proběhne platba za uskutečněný pronájem nářadí.

Má půjčovna nářadí otevřeno i o víkendech?

O víkendech půjčovna nářadí nemá otevřeno. Nabízíme zvýhodněné víkendové zápůjčky se zapůjčením v pátek a vrácením v pondělí, což pokrývá potřeby víkendových zápůjček.

Jaké jsou provozní hodiny půjčovny nářadí?

Půjčovna nářadí v Hradčanech u Tišnova má otevřeno každý pracovní den od 7:00 do 11:30 a od 12:00 do 15:30 hodin.

Je nutné mít nějaké dokumenty při půjčování nářadí?

K zápůjčce nářadí je třeba předložit dva doklady totožnosti a složit zálohu na zapůjčené nářadí v hotovosti. Tímto se chráníme proti zcizení či poškození pronajatého nářadí.

Co dělat v případě, že půjčené nářadí potřebuje opravu?

Společnost Kámen Brno, která provozuje půjčovnu nářadí, má vlastní servisní oddělení, kde technici provádí běžnou denní údržbu a opravy. V případě zjištění závady na půjčeném nářadí nás obratem kontaktujte a závadu nám oznamte. Nejvhodnější je písemná forma mailem, případně navíc k tomu ještě telefonicky.

Galerie půjčovny

Kámen Brno

Půjčovna

Provozní doba:
Pondělí7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Úterý7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Středa7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Čtvrtek7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Pátek7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
SobotaZavřeno
NeděleZavřeno
Adresa
Kámen Brno, spol. s r.o.
Hradčany 262, 201
666 03 Tišnov
IČ: 44963386
DIČ: CZ44963386
OR KS Brno, oddíl C, vl. 4103
Rychlý kontakt:
Mobil:
Pevná linka:
E-mail:
Chci poptat
K sepsání smlouvy o pronájmu při využití služeb půjčovny nářadí v Hradčanech (okr. Tišnov) jsou potřebné tyto doklady:
 • Občanský průkaz
 • Druhý doklad (řidičský průkaz, cestovní pas, ...)
 • Výpis z Obchodního rejstříku / Živnostenský list
 • Kauce dle ceny zapůjčeného nářadí

Půjčovna nářadí Hradčany u Tišnova poskytuje zvýhodněné zapůjčení na víkend a dlouhodobé nájmy.
Neustále se snažíme rozšiřovat naše služby pro spokojenost našich zákazníků.

Kvalita a funkčnost zapůjčeného nářadí je garantována servisním technikem, který při každém vrácení kontroluje a servisuje dané zařízení. Díky tomu dokáže naše půjčovna udržet vysoký standard funkčnosti zapůjčených strojů.

Půjčovna nářadí a zahradní techniky Hradčany u Tišnova se těší na vaši návštěvu, rádi vyhovíme všem
vašim přáním.

Půjčovna

Přijeďte do naší půjčovny v Hradčanech u Tišnova pro potřebné pracovní nářadí a stavební techniku. Rádi vás přivítáme a ochotně poradíme s výběrem.

Pro vaši představu, jak blízko autem to k nám máte:

 • Brno (25 min.)
 • Rohozec (12 min.) 
 • Drásov (4 min.)   
 • Tišnov (5 min.)
 • Veverská Bítýška (9 min.)
 • Lelekovice (17 min.)
 • Lomnice (13 min.)
 • Čebín (4 min.)
 • Kuřim (9 min.)

Dojet k nám autem je jednoduché a pohodlné, jsme přímo u hlavní cesty a máme vlastní parkoviště přímo před půjčovnou.

Do naší půjčovny nářadí v Hradčanech u Tišnova můžete přijet samozřejmě z libovolné lokality. Kvůli zápůjčce speciální techniky si k nám jezdí firmy z celé ČR. Cesta k nám se vyplatí. Těšíme se na vás.