Kámen Brno

O firmě

Společnost Kámen Brno, spol. s r. o. vznikla v roce 1991 jako obchodní společnost. V dnešní době má společnost dva hlavní směry činnosti a tři pobočky. Hlavním předmětem je těžba a dobývání kamene ve vlastních kamenolomech.

Středisko Hradčany u Tišnova nabízí autorizovaný prodej, záruční a pozáruční servis, půjčovnu a E-shop malé a střední mechanizace pro stavební společnosti, živnostníky, studnaře, tryskače, lomy atd.

Kamenolom Kobeřice a Polnička

Kamenolomy Kobeřice (Brodek u Prostějova) a Polnička (Žďár nad Sázavou) Vám nabízí drcené kamenivo dle norem. Kamenolomy jsou vybaveny nejmodernějšími technologickými zařízeními a společnost Kámen Brno spol. s r. o. je držitelem certifikátů řízení výroby dle EN. Více v nabídce kamenolomy.

Provozovna Hradčany

Nabízíme autorizovaný prodej-servis kompresorů, generátorů, elektrocentrál, čerpadel, osvětlovacích stožárů Atlas Copco, pneumatického nářadí Permon a Atlas Copco, hydraulické ruční nářadí a motorová kladiva Atlas Copco, elektrické a aku nářadí Makita, zahradní technika Dolmar a Makita, hydraulická závěsná kladiva Epiroc/Atlas Copco, vibrační technika Husqvarna/Atlas Copco, NTC, diamantová technika Huddy Diamonds. Naši prodejnu doplňuje e-shop. Samozřejmostí je bohatý sortiment příslušenství – hadice, špice, dláta, nástroje, vrtací tyče, vrtací korunky, oleje, přechody, přimazávače, odlučovače vody, atd.

Součástí provozovny je půjčovna malé mechanizace.

Servis záruční a pozáruční (pravidelný) zajišťují vyškolení servisní technici Kámen Brno ve vybavené dílně nebo je servisní zásah zajištěn po celém území České republiky servisními vozidly.

Považovali bychom za čest, být Vašimi spolehlivými dodavateli. Prosím, vyzkoušejte si nás.

Proč využít služeb naší společnosti?

  • 31 let zkušeností a tradice na trhu

  • Autorizovaný prodej a servis

  • Vlastní záruční i pozáruční servis

  • Skvělé ceny

  • Možnost nákupu zboží v kamenné prodejně i na našem internetovém obchodě www.naradi-brno.cz