Kámen Brno

Servis

Provozní doba:
Pondělí7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Úterý7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Středa7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Čtvrtek7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Pátek7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
SobotaZavřeno
NeděleZavřeno
Adresa
Kámen Brno, spol. s r.o.
Hradčany 262, 201
666 03 Tišnov
IČ: 44963386
DIČ: CZ44963386
OR KS Brno, oddíl C, vl. 4103
Rychlý kontakt:
Mobil:
Pevná linka:
Email:
Chci poptat

Servisní středisko je zde pro naše zákazníky

  • Jsme autorizovaný servis mobilních kompresorů Atlas Copco, elektrocentrál Atlas Copco a generátorů Atlas Copco, vzduchového nářadí Permon a Atlas Copco, elektrického nářadí Makita, zahradní techniky Dolmar,Makita, vibrační techniky Husqvarna, Atlas Copco, Dynapac, NTC, elektrocentrál Honda, Atlas Copco, Makita a NTC. Čerpadla Atlas Copco, hydraulické ruční nářadí a agregáty Atlas Copco, motorové kladiva Cobra Atlas Copco.
  • Servisní středisko firmy Kámen Brno spol.s.r.o. poskytuje veškerý záruční i pozáruční servis výrobků uvedených výše, dodaných do ČR včetně dodávky kompletního sortimentu náhradních dílů a provozních hmot.
  • Servisní technici vyškoleni u výhradního dovozce zabezpečují provádění všech prací od uvedení do provozu a zaškolení obsluhy, přes běžnou preventivní údržbu a opravy závad kompresorových elementů. Pracovníci servisu jsou připraveni poskytnout veškeré informace o výrobcích Atlas Copco, jejich instalacích a provozu.
  • Většinu prací na kompresorech a generátorech provádějí servisní technici přímo u zákazníka, větší práce pak v servisní dílně vybavené speciálním nářadím a přípravky.
  • Úkolem pracovníků servisu firmy Kámen Brno spol.s.r.o. je provádět tyto práce v co nejkratším termínu a zajistit tak plynulý provoz zařízení  k Vaší spokojenosti.
  • Stálým zákazníkům nabízíme servisní smlouvy, získáte slevy na prováděné servisní úkony a náhradní díly.
  • Nabízíme odvoz a zpětný odvoz nářadí/stroje na opravu a také zvýhodněné ceny pro zapůjčení nářadí/strojů po dobu opravy.
  • Nabízíme pozáruční servis i jiných značek nářadí a strojů ( např. Wacker, Bomag, Tremix, Ammann, Weber, Atmos, Zepellin, atd...).

Servis

Kontaktní osoby

Provozovna Hradčany
Prodej, servis, půjčovna
Kompresory, Generátory
Servis

Detailní informace pro zájemce o služby servisu

Servis Atlas Copco

Jak již bylo uvedeno výše, poskytujeme záruční servis veškeré techniky Altas Copco, a to v rámci celé ČR. Stačí, když k nám své zařízení doručíte, my pro vás servis Atlas Copco zajistíme, ať už se jedná o záruční nebo pozáruční variantu. Máme speciálně vyškolené techniky na řešení servisu Atlas Copco, kteří svou odbornost neustále obnovují na základě potřebných školení a profesních zkoušek.

Servis elektrocentrál Brno

Jakožto prodejci elektrocentrál a provozovatelé jejich půjčovny se zabýváme taktéž servisem elektrocentrál. Pokud máte problémy s vaší elektrocentrálou, pak se na nás obraťte. Technici našeho servisu elektrocentrál provedou základní diagnostiku a poskytnou vám bližší informace a nacenění.

Servis zahradní techniky Brno

Využít můžete i našich dlouholetých zkušeností z oblasti opravy zahradní techniky. Prioritně poskytujeme servis zahradní techniky značek Dolmar, Husqvarna, Fiskars. Zákazníci tyto naše služby vyhledávají např. jako službu „servis sekaček Brno“ apod. Pokud máte zájem o servis libovolné zahradní techniky, spojte se s naším servisním střediskem a sdělte typ stroje a popis závady.

Servis motorových pil Brno

Specializujeme se také na servis motorových pil uvedených značek, které u nás nabízíme k prodeji a zápůjčce. Poskytujeme servis motorových i elektrických pil. Ceník servisních úkonů vám sdělíme na vyžádání.

Servis generátorů Brno

Jelikož se specializujeme na značku Atlas Copco, tak zajišťujeme prioritně servis generátorů právě této značky. Servis generátorů jiné značky je třeba s námi dopředu konzultovat. Obratem vám odpovíme, zda konkrétní elektrocentrálu pro vás dokážeme servisovat. Pro naše zákazníky provádíme taktéž servis generátorů Honda.