Kámen Brno

Servis

Provozní doba:
Pondělí7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Úterý7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Středa7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Čtvrtek7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
Pátek7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30
SobotaZavřeno
NeděleZavřeno
Adresa
Kámen Brno, spol. s r.o.
Hradčany 262, 201
666 03 Tišnov
IČ: 44963386
DIČ: CZ44963386
OR KS Brno, oddíl C, vl. 4103
Rychlý kontakt:
Mobil:
Pevná linka:
E-mail:
Chci poptat

Servisní středisko je zde pro naše zákazníky

  • Jsme autorizovaný servis mobilních kompresorů Atlas Copco, elektrocentrál Atlas Copco a generátorů Atlas Copco, vzduchového nářadí Permon a Atlas Copco, elektrického nářadí Makita, zahradní techniky Dolmar,Makita, vibrační techniky Husqvarna, Atlas Copco, Dynapac, NTC, elektrocentrál Honda, Atlas Copco, Makita a NTC. Čerpadla Atlas Copco, hydraulické ruční nářadí a agregáty Atlas Copco, motorové kladiva Cobra Atlas Copco.
  • Servisní středisko firmy Kámen Brno spol.s.r.o. poskytuje veškerý záruční i pozáruční servis výrobků uvedených výše, dodaných do ČR včetně dodávky kompletního sortimentu náhradních dílů a provozních hmot.
  • Servisní technici vyškoleni u výhradního dovozce zabezpečují provádění všech prací od uvedení do provozu a zaškolení obsluhy, přes běžnou preventivní údržbu a opravy závad kompresorových elementů. Pracovníci servisu jsou připraveni poskytnout veškeré informace o výrobcích Atlas Copco, jejich instalacích a provozu.
  • Většinu prací na kompresorech a generátorech provádějí servisní technici přímo u zákazníka, větší práce pak v servisní dílně vybavené speciálním nářadím a přípravky.
  • Úkolem pracovníků servisu firmy Kámen Brno spol.s.r.o. je provádět tyto práce v co nejkratším termínu a zajistit tak plynulý provoz zařízení  k Vaší spokojenosti.
  • Stálým zákazníkům nabízíme servisní smlouvy, získáte slevy na prováděné servisní úkony a náhradní díly.
  • Nabízíme odvoz a zpětný odvoz nářadí/stroje na opravu a také zvýhodněné ceny pro zapůjčení nářadí/strojů po dobu opravy.
  • Autorizovaný servis Dolmar.
  • Nabízíme pozáruční servis i jiných značek nářadí a strojů ( např. Wacker, Bomag, Tremix, Ammann, Weber, Atmos, Zepellin, atd...).

Servis

Kontaktní osoby

Provozovna Hradčany
Prodej, servis, půjčovna
Kompresory, Generátory
Servis

Detailní informace pro zájemce o služby servisu

Servis Atlas Copco

Jak již bylo uvedeno výše, poskytujeme záruční servis veškeré techniky Altas Copco, a to v rámci celé ČR. Stačí, když k nám své zařízení doručíte, my pro vás servis Atlas Copco zajistíme, ať už se jedná o záruční nebo pozáruční variantu. Máme speciálně vyškolené techniky na řešení servisu Atlas Copco, kteří svou odbornost neustále obnovují na základě potřebných školení a profesních zkoušek.

Servis elektrocentrál Brno

Jakožto prodejci elektrocentrál a provozovatelé jejich půjčovny se zabýváme taktéž servisem elektrocentrál. Pokud máte problémy s vaší elektrocentrálou, pak se na nás obraťte. Technici našeho servisu elektrocentrál provedou základní diagnostiku a poskytnou vám bližší informace a nacenění.

Servis zahradní techniky Brno

Využít můžete i našich dlouholetých zkušeností z oblasti opravy zahradní techniky. Prioritně poskytujeme servis zahradní techniky značek Dolmar, Husqvarna, Fiskars. Zákazníci tyto naše služby vyhledávají např. jako službu „servis sekaček Brno“ apod. Pokud máte zájem o servis libovolné zahradní techniky, spojte se s naším servisním střediskem a sdělte typ stroje a popis závady.

Servis motorových pil Brno

Specializujeme se také na servis motorových pil uvedených značek, které u nás nabízíme k prodeji a zápůjčce. Poskytujeme servis motorových i elektrických pil. Ceník servisních úkonů vám sdělíme na vyžádání.

Servis generátorů Brno

Jelikož se specializujeme na značku Atlas Copco, tak zajišťujeme prioritně servis generátorů právě této značky. Servis generátorů jiné značky je třeba s námi dopředu konzultovat. Obratem vám odpovíme, zda konkrétní elektrocentrálu pro vás dokážeme servisovat. Pro naše zákazníky provádíme taktéž servis generátorů Honda.

Servis

Nejčastější dotazy

Jak probíhá servis nářadí?

Úkolem našich servisních pracovníků je provádět opravy v co nejkratším termínu a zajistit tak co nejkratší odstávku dané technologie ve vaší firmě. Našim stálým odběratelům nářadí a stavební mechanizace nabízíme výhodné servisní smlouvy. Získáte tak slevy na prováděné servisní úkony a potřebné náhradní díly. Lze dohodnout i odvoz a zpětný dovoz nářadí/stroje na opravu, stejně jako zvýhodněné ceny pro zapůjčení náhradního nářadí/strojů po dobu řešení opravy.

Servisní technici jsou pravidelně školeni u výrobců, proto osobně realizují i školení obsluhy těchto strojů.

Jakožto distributor mobilních kompresorů Atlas Copco, elektrocentrál Atlas Copco a generátorů Atlas Copco, vzduchového nářadí Permon a Atlas Copco, elektrického nářadí Makita, zahradní techniky Dolmar,Makita, vibrační techniky Husqvarna, Atlas Copco,/Dynapac,/NTC, elektrocentrál Honda/ Atlas Copco/Makita a NTC, čerpadel Atlas Copco, hydraulického ruční nářadí a agregátů Atlas Copco, motorových kladiv Cobra Atlas Copco provádíme libovolný záruční i pozáruční servis, prohlídky stavu nářadí a strojů, přičemž většinu servisních prací na kompresorech a generátorech provádějí servisní technici přímo u zákazníka, větší práce pak v servisní dílně vybavené speciálním nářadím a přípravky na rychlé a účelné zajištění oprav nářadí. Nabízíme pozáruční servis také pro nářadí a stroje značek Wacker, Bomag, Tremix, Ammann, Weber, Atmos, Zepellin, aj.

Kde má centrálu servis nářadí?

Servis nářadí společnosti Kámen Brno sídlí na adrese Hradčany 262, 666 03 Tišnov. Zde lze řešit se servisními techniky poradenství a veškeré servisní úkony. Na výše uvedenou adresu bude třeba také dopravit zařízení, které nelze upravit přímo u zákazníka. Případně lze dohodnout odvoz prostřednictvím našeho servisu.

Provozní doba servisu nářadí a mechanizace v Hradčanech u Tišnova:

Pondělí

7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

Úterý

7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

Středa

7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

Čtvrtek

7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

Pátek

7:00 - 11:30, 12:00 - 15:30

V jakých lokalitách servis poskytujeme?

Služby servisního střediska jsou poskytovány celorepublikově, ať už formou osobní návštěvy u zákazníka nebo naopak odvozem zařízení do našeho servisního centra v případech, kdy je vyžadována náročnější diagnostika a speciální techniky opravy. Podmínky řešení se stanovují vzájemnou domluvou. U pozáručního servisu je samozřejmě účtována i nutná doprava výjezdu do dané lokality. Většinu závad se snažíme vyřešit rovnou u zákazníka.

Proč servisovat nářadí právě u nás?

Jsme pravidelně školený autorizovaný servis s bohatými zkušenostmi a deklarovanou odborností. Umíme řešit opravy nejen u nářadí a strojů, které prodáváme, ale také u dalších značek. Ve velmi krátkém čase zajistíme opravu, dodáme náhradní díly a především poskytneme v případě nutnosti náhradní obdobný stroj za výhodných podmínek, neboť provozujeme mimo jiné i půjčovnu nářadí a stavební mechanizace.

Dají se u nás objednat náhradní díly?

Nezbytnou součástí práce servisu je i dodávka náhradních dílů. Pro naše smluvní zákazníky je zajišťujeme průběžně na stroje, jejichž komponenty se často opotřebovávají. U většiny strojů jsou závady a jejich opravy spojené i s nutností odborného úkonu, proto z logiky věci náhradní díly nedodáváme samostatně, ale jako součást samotného provedení servisního úkonu.

Provádíme i školení, jako jiné servisy?

Ano, školení a poradenství je nedílnou součástí práce našeho servisu. Servisní technici jsou samotnými výrobci pravidelně školeni v provádění všech prací od uvedení do provozu a zaškolení obsluhy. Pracovníci servisu jsou připraveni poskytnout jakémukoliv zákazníkovi veškeré informace o strojích a zařízeních, jejich instalacích a provozu. Termín, rozsah a požadavky na zaškolení práce se zakoupeným strojem se řeší smluvně na základě dohodnuté zakázky.

Další činnosti firmy Kámen Brno: provádíme nejen servis nářadí a strojů, ale také provozujeme půjčovnu nářadí, přičemž se specializujeme na pronájem mobilních generátorů pro zájemce z širokého okolí Brna a Tišnova. Taktéž máme prodejnu nářadí a specializované techniky, kterou najdete v Hradčanech u Tišnova.