14.10.2020

POVRCHOVÉ ČERPADLO ATLAS COPCO ŘADY PAS

Vzhledem k samonasávací schopnosti začne toto vysoce účinné povrchové čerpadlo pracovat ihned po nastartování. Robusní konstrukce povrchového čerpadla je zárukou jeho odolnosti. Použití povrchového čerpadla na odvoďňování, odkalování a nouzové aplikace záchranných složek.

Povrchové čerpadlo PAS 150MF - maximální výška výtlaku povrchového čerpadla je 37 m, max kapacita povrchového čerpadla je 540 m3/h, připojení DN150, motor diesel, doba provozu na 1 nádrž 48 hodin, hmotnost 1400 kg.

Servisní technici firmy Kámen Brno, spol. s r.o. zajišťují pro zákazníky uvedení povrchového čerpadla do provozu, odškolení na používání povrchového čerpadla, běžný záruční i pozáruční servis, opravy většího rozsahu.

Zaujala vás povrchová čerpadla Atlas Copco? Rádi vám zpracujeme nabídku na jejich nákup nebo dlouhodobou zápůjčku.

Foto povrchového čerpadla

 

Jestliže máte konkrétní dotazy k variantám, výkonu a parametrům námi nabízených povrchových čerpadel, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. V případě jakéhokoliv dotazu na parametry povrchového čerpadla nám určitě zavolejte. Rádi vám sdělíme veškeré informace k sortimentu povrchových čerpadel, přičemž ideální variantu povrchového čerpadla vám pomohou vybrat naši specialisté.

Vybrané povrchové čerpadlo vám rádi předvedeme u nás na prodejně.