20.05.2021

Osvětlovací stožár HiLight H6+ Atlas Copco zahrnuje bržděný podvozek, 1x zásuvka 16A, pokročilý ovládací panel Lc1003, zemnící relé a zemnící tyč.

Osvětlená plocha: 6000 m2

Osvětlení: 4x350W

Výška stožáru: 8 m

Stabilizace: 4 nohy

Technologie: LED

  

 

           

 

Stožáry Atlas Copco nabízejí řadu výhod, které přinášejí neocenitelnou hodnotu při osvětlování pracovních prostorů.

První výhodou je jejich vysoká svítivost a rozsah osvětlení. Osvětlovací stožáry Atlas Copco dokážou poskytnout silné a rovnoměrné osvětlení i ve velkých a rozlehlých prostorách, což zajišťuje bezpečnost a efektivitu práce i při nočních aktivitách.

Druhou výhodou je jejich jednoduchá a flexibilní manipulace. Stožáry jsou vybaveny praktickými kolečky a ergonomickými rukojeťmi, což umožňuje snadnou přepravu a nastavení správné výšky osvětlení. Díky tomu jsou ideální pro mobilní použití na staveništích a jiných pracovních místech.

Další výhodou je jejich energetická efektivita. Osvětlovací stožáry Atlas Copco využívají moderní technologie pro snížení spotřeby energie a optimalizaci výkonu osvětlení.

Poslední, avšak velmi důležitou výhodou, je spolehlivost a odolnost. Osvětlovací stožáry Atlas Copco jsou konstruovány s důrazem na vysokou kvalitu a odolnost vůči poškození.