09.10.2020
Představujeme vám novou řadu kompresorů Atlas Copco splňující emisní třídu StV s inovovanou plastovou kapotáží, novými motory a kompresorovým elementem, jednoduchým ovládáním a především hmotností do 750kg.


Představujeme Vám novou řadu kompresorů Atlas Copco splňující emisní třídu StV s inovovanou plastovou kapotáží, novými motory a kompresorovým elementem, jednoduchým ovládáním a především hmotností do 750kg. Nové kompresory Atlas Copco jsou špičkou v dané oblasti na českém trhu.

Nové kompresory Atlas Copco, to je kvalita, výkonnost a spolehlivost. Naše nové kompresory Atlas Copco představují vrchol technologie, která vám přináší vysoce efektivní pracovní výkon, na který můžete spoléhat.

S novými kompresory Altas Copco si pořizujete:

  • Vysokou efektivitu: nové kompresory jsou navrženy tak, aby poskytly maximální výkon při minimálních provozních nákladech.
  • Spolehlivost: nové kompresory Atlas Copco jsou synonymem pro spolehlivost. Naše kompresory vám nabízejí nepřetržitý provoz a minimální výpadky i v těch nejtěžších podmínkách.

Zde si prohlédněte video o nové řadě kompresorů Atlas Copco:

Pokud máte zájem o bližší informace o nových kompresorech Atlas Copco, kontaktujte nás. Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy týkající se těchto zařízení nové řady. Neustále do našeho sortimentu přidáváme novinky, a to nejen pro oblast kompresorů Atlas Copco. Sledujte proto náš web a budete mít vždy přehled o nových produktech, které si u nás můžete vyzkoušet, půjčit nebo koupit.