10.05.2019

Společnost Kámen Brno, spol. s r.o. předala dva nové vysokotlaké DrillAir kompresory Atlas Copco o výkonu 20 a 25 barů s označením V28 a X28.

Díky novým kompresorům Atlas Copco dojde ke zvýšení rychlosti vrtání, tím zkrácení doby vrtání. Což v důsledku s nižšími náklady na údržbu a spotřebou paliva zefektivní vrtací práce provozovatele.

Kámen Brno, spol. s r.o. je spolehlivým autorizovaným dodavatelem kompresorů Atlas Copco vč. autorizovaného záručního a pozáručního servisu.

Zjistit cenu středních kompresorů Atlas Copco můžete v e-shopu. Nabízíme jak nové kompresory Atlas Copco, tak dokážeme zajistit i tzv. použitý/bazarový kompresor (tato nabídka však není stálá).

Jestliže máte konkrétní dotazy k variantám, výkonu a parametrům námi nabízených kompresorů Atlas Copco, pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. V případě jakéhokoliv dotazu na parametry libovolného kompresoru Atlas Copco nám určitě zavolejte. Rádi vám sdělíme veškeré informace k sortimentu kompresorů Atlas Copco. Ideální kompresory různých typů a variant vám pomohou vybrat naši specialisté.