23.07.2021

Aku maznice od Makity DGP180Z umožňuje pohodlné doplnění maziva tlakem až 690 bar. Hmotnost aku maznice 6 kg. Rychlost aku maznice 145 / 290 ml/min.

Aku maznice Makita je SKALDEM u nás v provozovně v Hradčanech!

https://www.naradi-brno.cz/Aku-maznice-Makita-DGP180Z-Li-ion-LXT-18V-bez-aku-Z/d4https://www.naradi-brno.cz/UserFiles/File/prodejna/dgp180z.jpg

Aku maznice Makita DGP180Z je kompaktní a lehké zařízení pro údržbu velkých stavebních a zemědělských strojů. Kompatibilní s mazivy NLGI 0 - 2. Umožňuje použití maziva z tuby, velké nádoby nebo naplnění zásobníku pomocí čerpadla. Aku maznice Makita DGP180Z má 2 pracovní rychlosti - pomalá a automatická, přičemž automatická režim upravuje množství maziva podle tlaku. Ochranu proti vysokému tlaku zajišťuje bezpečnostní ventil. Vybaveno elektronickým vypínačem s aretací pro nepřetržitý chod a LED osvětlením pracovní plochy. 

V případě jakéhokoliv dotazu na parametry aku maznice Makita nás neváhejte telefonicky kontaktovat. Rádi vám sdělíme veškeré informace k této aku maznici. Pokud si potřebujete aku maznici Makita osobně prohlédnout, kontaktujte naši prodejnu na domluvu termínu.