KÁMEN BRNO

Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty

Hlavní nabídka

Kontaktujte nás

KÁMEN BRNO, spol. s r.o.

Hradčany 262
666 03 Tišnov

Tel./Fax: +420 549 411 466
Tel.: +420 549 412 411
GSM: +420 602 562 248

E-mail: info(zavinac)kamenbrno.cz

Navštivte náš nový E-SHOP

Prodejna ručního nářadí

Klikněte na obrázek pro zobrazení panoramatické prohlídky.

Kliknutim zobrazíte panoramatickou prohlídku Kliknutim zobrazíte panoramatickou prohlídku

Atlas Copco

Společnost Atlas Copco je vedoucím světovým dodavatelem technologických zařízení pro průmysl a stavebnictví. 

Nabídka výrobků a služeb zahrnuje kompresory, generátory, osvětlovací stožáry, bourací kladiva, demoliční zařízení, vrtací zařízení, důlní stroje, kotvící prvky, pneumatické nářadí, elektrické nářadí, brusky, vrtačky, montážní systémy, příslušné servisní služby a služby půjčovny.

Díky úzké spolupráci se zákazníky a obchodními partnery a 140 letům zkušeností jsou výrobky společnosti Atlas Copco stále dokonalejší.  

Naším cílem je poskytovat produkty nejvyšší kvality, které pomáhají zákazníkům zvyšovat produktivitu, omezovat výrobní náklady a současně chránit životní prostředí.  

Naše produkty nabízejí řešení širokému spektru společností z různých odvětví.

Mezi naše zákazníky patří mimo jiné společnosti ze strojírenství,  zpracovatelského a automobilového průmyslu,  stavebnictví, důlního průmyslu, energetiky apod.

Jako autorizovaný prodejce a servis produktů ATLAS COPCO si Vám dovolujeme nabídnout mobilní kompresory a elektrocentrály ATLAS COPCO. Výrobky ATLAS COPCO jsou známé po celém světě svojí kvalitou , spolehlivostí a trvanlivostí. Kompresory a generátory ATLAS COPCO splňují nejnáročnější požadavky norem, čímž se řadí ke špičce na trhu. Veškeré výše zmiňované produkty, ale i další, Vám rádi nabídneme k prodeji po celý rok. Na požádání vypracujeme nabídku vč. možnosti leasingu/úvěru.

 Servisní středisko Kámen Brno, spol. s r.o. poskytuje veškerý záruční i pozáruční servis výrobků ATLAS COPCO dodaných do ČR včetně dodávek kompletního sortimentu náhradních dílů a provozních hmot. Servisní technici zabezpečují provádění všech prací od uvedení do provozu a zaškolení obsluhy, přes běžnou preventivní údržbu a opravy závad kompresorových a motorových elementů. Většinu prací provádějí servisní technici přímo u zákazníka, větší práce pak v servisní dílně vybavené speciálním nářadím a přípravky. Snahou pracovníků servisu je provádět tyto práce v co nejkratším termínu a zajistit tak plynulý provoz zařízení ATLAS COPCO k Vaší spokojenosti. Originální náhradní díly , servisní sady nabízíme k prodeji vč. provozních hmot. Dodání i dobírkou do 24 hodin.