KÁMEN BRNO

Přeskočit k obsahu
Přeskočit k menu s produkty

Hlavní nabídka

Kontaktujte nás

KÁMEN BRNO, spol. s r.o.

Hradčany 262
666 03 Tišnov

Tel./Fax: +420 549 411 466
Tel.: +420 549 412 411
GSM: +420 602 562 248

E-mail: info(zavinac)kamenbrno.cz

Navštivte náš nový E-SHOP

Prodejna ručního nářadí

Klikněte na obrázek pro zobrazení panoramatické prohlídky.

Kliknutim zobrazíte panoramatickou prohlídku Kliknutim zobrazíte panoramatickou prohlídku

Servisní středisko

Garantujeme nejnižší cenu za opravu pneumatického nářadí v autorizované opravně! Na opravu Vašeho nářadí jsou používány výhradně originální díly od výrobce. Samozřejmostí je poskytnutí záruky dle příslušného zákona.

Podrobnější informace Vám ochotně zodpoví pracovníci firmy Kámen Brno spol. s r.o. telefonicky, nebo při osobním jednání v provozovně Hradčany 262, 201 (u Tišnova, okres Brno - venkov). Možno také dohodnout schůzku u Vás.

Servisní středisko je zde pro naše zákazníky

 

  • Jsme autorizovaný servis mobilních kompresorů Atlas Copco, elektrocentrál Atlas Copco, vzduchového nářadí Permon a Atlas Copco, elektrického nářadí Makita, zahradní techniky Dolmar, vibrační techniky NTC, elektrocentrál Honda a NTC, motorů Briggs & Stratton.
  • Servisní středisko firmy Kámen Brno spol.s.r.o. poskytuje veškerý záruční i pozáruční servis výrobků Atlas Copco dodaných do ČR včetně dodávky kompletního sortimentu náhradních dílů a provozních hmot.
  •  Servisní technici vyškoleni u výhradníhodovozce zabezpečují provádění všech prací od uvedení do provozu a zaškolení obsluhy, přes běžnou preventivní údržbu a opravy závad kompresorových elementů. Pracovníci servisu jsou připraveni poskytnout veškeré informace o výrobcích Atlas Copco, jejich instalacích a provozu.
  • Většinu prací provádějí servisní technici přímo u zákazníka, větší práce pak v servisní dílně vybavené speciálním nářadím a přípravky.
  • Snahou pracovníků servisu je provádět tyto práce v co nejkratším termínu a zajistit tak plynulýprovoz zařízení Atlas Copco k Vaší spokojenosti.
  • Stálým zákazníkům nabízíme servisní smlouvy, získáte slevy na prováděné servisní úkony a náhradní díly.
  • Nabízíme odvoz a zpětný odvoz nářadí/stroje na opravu a také zvýhodněné ceny pro zapůjčení nářadí/strojů po dobu opravy.
  • Nabízíme pozáruční servis i jiných značek nářadí a strojů ( např. Bosh, Protool, Narex, Wacker, Bomag, Tremix, Ammann, Weber,...)

 

                  

Servis nářadí, kompresorů a stavební techniky